Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Kaip apsipirkti?

Visų pirma norime pasakyti ačiū, kad baldus nuspręndėte pirkti "baldainė.lt" — mūsų baldų parduotuvėje internete. Jūsų patogumui ir sklandesniam užsakymo pateikimui paruošėme išsamią apsipirkimo informaciją. Visus baldus šioje baldų parduotuvėje Jūs galite įsigyti vos kelių paspaudimų dėka. Tiesiog, išsirinkite Jums patinkančius baldus, spauskite "PIRKTI DABAR" ir užpildykte užsakymui įgyvendinti reikalingus duomenis.

Visų pirma mums reikalinga kontaktinė Jūsų informacija:
— Vardas Pavardė

— Elektroninio pašto adresas
— Pristatymo adresas
— Kontaktinis telefono numeris

Pasirinkite pristatymo būdą:
NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje užsakymams virš 100 
— Pristatymo kaina Lietuvoje - 5 €
— Atsiimsite baldus iš mūsų sandėlio Marijampolėje

Jūsų patogumui esame paruošę kelis visiškai saugius atsiskaitymo internetu būdus. Visuose apmokėjimo būduose iki minimumo pašalinti sukčiavimo ir asmens tapatybės vagystės atvejai. Pasirinkite Jums patogiausią:
PAYSERA: tai mokėjimų sistema pasiekiama visą parą, o tai reiškia, kad už baldus perkamus mūsų baldų parduotuvėje galite atsikaityti bet kada ir iš bet kurios pasaulio vietos.
BANKINIS PAVEDIMAS: pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta mūsų įmonės informacija reikalinga atlikti bankiniam pavedimui. Rinkitės šį mokėjimo būdą tada, jei norite pilnai atsiskaityti už baldus arba įmokėti avansą, o likusią sumą atsikaityti pristatymo metu.
APMOKĖJIMAS PRISTATYMO METU: rinkitės šį apmokėjimo būdą tada, jei norite už baldus atsikaityti pristatymo metu GRYNAISIAIS arba MOKĖJIMO KORTELE. Apmokėjus grynaisiais Jūs gausite visus apmokėjimą grynaisiais patvirtinančius dokumentus. Turbūt, kolkas vieninteliai Lietuvoje mūsų internetinėje baldų parduotuvėje Jūsų patogumui esame įdiegę IŠMANIĄJĄ atsikaitymo mokėjimo kortele sistemą (terminalą). Tai reiškia, kad už baldus galite atsikaityti mokėjimo kortele bet kurioje Lietuvos vietoje, kur veikia spartusis 4G internetas. Atlikus mokėjimą bankine kortele, visus pirkimą patvirtinančius dokumentus Jūs gausite Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
SB LIZINGAS: visus baldus mūsų internetinėje baldų parduotuvėje galite įsigyti lizingu, naudojantis UAB "SB LIZINGAS" paslaugomis. Platesnė ir visa naudinga informacija apie pirkimą lizingu yra pateikiama čia.

Atlikę visus aukščiau nurodytus veiksmus Jums bus pateikta Jūsų užsakymo informacija. Pasitikrinkite ar nėra klaidų, taip pat mes visada prašome susipažinti su mūsų pirkimo taisyklėmis, bei pateikite užsakymą spausdami "UŽSAKYTI". Apie pateiktą užsakymą nedelsiant Jus informuosime Jūsų nurodytu el. paštu. Taip pat, artimiausiu metu Jūs iš mūsų sulauksite telefono skambučio užsakymo patvirtinimui.

Kaip apsipirkti naršant "Facebook"

Šioje srityje mes esame lyderiai. Mes Jums suteikėme patogiausią būdą greitai ir patogiai baldus įsigyti tiesiog naršant "Facebook". Žemiau pateikiame informaciją, kaip tą galite atlikti, bet manome, kad instruktuoti galbūt ir neverta - tiesiog, Jūs tą žinote intuityviai. Nuoroda į išsamią instrukciją.