Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Kampas Algarve - kasdieninis draugas. Jis yra erdvus ir tvirtas, be to, jame yra keletas patogumų, palengvinančių gyvenimą. Jei Jums patinka, kai svečiai aplanko namus - Jūs tikrai naudosite miego funkciją. Tačiau tai dar ne viskas. Kampas Algarve yra išbaigtas kiekviename centimetre, todėl jis gali sėkmingai stovėti interjero centre ir puikiai atrodyti iš visų kampų.
Kasdieninį patogumą užtikrina minkštoje dalyje naudojamas minkšto porolono užpildas, tai užtikrins kūnui optimalią poilsio padėtį. Aukštas atlošas papildomai sustiprintas apmušalų juostelėmis. Vakaro televizijos laidų metu Jūs įvertinsite gilias sėdynes ir aukštus bei profiliuotus porankius.
Jūs pasikvietėte svečius, bet nenorite, kad šis vakaras taip greitai pasibaigtų? Miegamosios funkcijos dėka Jūs tam būsite pasiruošę. "Delfino" tipo išskleidimo dėka, šis erdvus kampas taps patogia lova. Atsarginės pagalvės ir antklodė puikiai tilps patalynės dėžėje, prie krie kurios yra labai patogu patekti.

Naujiena!

Kampas Algarve

Prekė gamintojo sandėlyje

1.346,60 €

Išmatavimai:
       91 cm
       306 cm
       227 cm
Audinys:
      Icon 45 Yellow
Miegamosios dalies išmatavimai: 130x246 cm
Nuotraukoje DEŠINĖS pusės variantas

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Nuo 30 iki 40 d.d.
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Black Red White

* Privalomas laukelis