Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Kėdė Nilo 11 pagaminta iš kieto buko medžio masyvo, kurio dėka parodoma natūralus medienos grožis ir struktūra. Audinių pavyzdžius galite rinktis tiesiogiai iš gamintojo svetainės. Į privalomą laukelį įrašykite pasirinkto audinio numerį.

Visų šio gamintojo gaminamų baldų pagrindas dažytas ir lakuotas naudojant tik ekologiškus vandeninius lakus, kurie yra 100% be lakiųjų organinių junginių. Tai leidžia suderinti gamybos patikimumą ir rūpinimąsi aplinka.

Pastaba: Baldų spalva gali minimaliai skirtis nuo realios atsižvelgiant į naudojamo stacionaraus kompiuterio vaizduoklio spalvų intensyvumą ar mobilaus įrenginio, planšetinio kompiuterio ekraną.

Kėdė Nilo 11

Prekė gamintojo sandėlyje

39,40 €

Išmatavimai:
      Aukštis 95 cm
      Plotis-ilgis 43 cm
      Gylis 40 cm
Kėdės rėmas: Buko mediena (masyvas)


Audinių pavyzdžiai
Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas DrewMix

* Privalomas laukelis