Baldai internetu – Baldaine.lt

Informacija perkant išsimokėtinai

Perkant baldų parduotuvėje BALDAINĖ.LT lizingo būdu Jūs turėtumėte žinoti, kad:

• Visų pirma Jūs turite realiai įvertinti savo finansines galimybes ir pagalvoti ar galėsite įvykdyti visus mokestinius įsipareigojimus
Jūs turite turėti savo vardu pasirašytą e-bankininkystės sutartį.
• Atlikdami 1 cento mokėjimą registracijos patvirtinimui, būtinai turite uždėti varnelę, kad sutinkate siųsti savo asmens kodą. Priešingu atveju registracijos nepavyks patvirtinti ir mes negausime Jūsų paraiškos.
• Jūs turite turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą (LR piliečio pasas, Asmens tapatybės kortelė, Vairuotojo pažymėjimas išduotas nuo 2003 01 01). Šį dokumentą Jūs turite turėti šalia savęs, kai mes su Jumis susisieksime telefonu
• Jei Jūsų apsipirkimo metu krepšelio suma sudarys 2500 € ir daugiau, tai Jūs turite turėti pažymą apie priskirtą ir išmokėtą atlyginimą per paskutinius 3 (tris) mėnesius (su antspaudais ir atsakingų asmenų parašais)

Sėkmingai sudarius išperkamosios nuomos sutartį ir artėjant baldų pristatymo laikui Jūs turėtumėte žinoti, kad:

• Baldų/prekių pristatymo momentu turi dalyvauti asmuo, kurio vardu sudaryta išperkamosios nuomos sutartis (t.y. jei Jūs mūsų el. parduotuvėje pirkote baldus, tai Jūs būtinai turite dalyvauti kai mes Jums juos pristatysime)
• Pristatymo metu Jūs su savimi turite turėti asmens dokumento (kurį nurodėte sudarydami lizingo sutartį) originalą ir būtinai šio dokumento kopiją. Patarimas: dokumento kopiją pasidarykite iš anksto, taip neužtruks formalumai.
• Baldų pristatymo metu mes Jums duosime pasirašyti lizingo sutarties 3 (tris) egzempliorius, iš kurių vienas liks Jums (sutartyje bus nurodytos sutarties sąlygos ir mokėjimų grafikas).

Kai baldai bus Jūsų namuose, Jūs turėtumėte nepamiršti laiku (pagal grafiką) mokėti išperkamosios nuomos įmokas