Baldai internetu – Baldaine.lt

Kaip apsipirkti BALDAINĖ.LT

Kaip apsipirkti?

Naujus baldus mūsų interneto parduotuvėje Jūs galite įsigyti vos kelių paspaudimų dėka. Tiesiog dėkite Jūsų išsirinktus baldus Į KREPŠELĮ ir užpildykite reikalingus asmens duomenis. Pasirinkite pristatymo būdą:

Baldus galime pristatyti mes arba Jūs iš anksto suderintu laiku NEMOKAMAI baldus galite atsiimti iš Baldainė.lt sandėlio. Platesnė pristatymo informacija pateikta čia.

Toliau pasirinkite Jums priimtiną apmokėjimo variantą. Jūsų patogumui esame sukūrę kelis apmokėjimo būdus:

 PAYSERA.LT (mokėjimai.lt) – daugybė mokėjimo būdų vienoje vietoje. Tai  saugaus apsipirkimo internete priemonė, kuri leidžia e-bankininkystės klientams saugiai apsipirkti pas mus. Šį apmokėjimo būdą rinkitės jei norite už baldus atsiskaityti iš karto visą sumą.

 ATSISKAITYMAS GRYNAISIAIS BALDŲ PRISTATYMO METU – rinkitės šį apmokėjimo būdą, jei už baldus norite atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu. Mokėjimas įforminamas pinigų priėmimo kvitu. Pasirinkus šį apmokėjimo per kelias minutes gausite patvirtinimą apie Jūsų užsakymo vykdymą.

 MOKĖJIMAS BANKINIU PAVEDIMU - Šis variantas mūsų rekomenduojamas, nes Jūsų apmokėjimas mus pasiekia greičiausia, todėl galime greičiau įvykdyti užsakymą. Taip pat šį apmokėjimo variantą rinkitės tada, kai norite atlikti avansinį mokėjimą, o likusią sumą atsiskaityti pristatymo metu. Šiuo mokėjimo būdu Jūs taip pat galite apmokėti visą sumą.

 PIRKIMAS NAUDOJANTIS SB LIZINGU - Mūsų prekes Jūs galite įsigyti ir išperkamosios nuomos būdu - lizingu. Pirkimo išsimokėtinai platesnė informacija pateikta čia.

Apie visus atliktus mokėjimus Jūs būsite atskirai informuoti Jūsų užsakyme nurodytu el. paštu. Baldainė.lt visada rūpinasi Jūsų atliktų mokėjimų saugumu ir stengiasi, kad Jūsų mokėjimai visada saugiai pasiektų mus. Visuose apmokėjimo variantuose iki minimumo pašalinta sukčiavimo ir tapatybės vagystės atvejai.

Pasirinkę aukščiau nurodytus variantus PATEIKITE UŽSAKYMĄ. Apie sėkmingai pateiktą užsakymą Jūs iš karto būsite apie tai informuoti Jūsų nurodytu el paštu.