Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Pristatymo sąlygos

Svarbi informacija 2021-01-26

 Gerb. Kliente,

Informuojame, kad dėl prognozuojamo stichinio sniego kiekio baldų pristatymas tiek miestuose, tiek ir rajonuose gali būti sudėtingas. Dėl nepalankių oro sąlygų ir sunkiai pravažiuojamų kelių galimi laikini baldų pristatymo vėlavimai.

 Atsiprašome už galimus nepatogumus ir tikimės Jūsų supratimo.

 Koronavirusas (COVID-19) informacija

Vadovaudamiesi vyriausybės nustatytomis gairėmis, mes pakoregavome pristatymo procesą, kad laikymėmės nuostatų ir socialinio atstumo taisyklių. Mūsų pristatymo komanda nuo spalio 1 dienos, ketvirtadienio, baldus pristatys be sunešimo paslaugos. Mes prašome Jūsų kantrybės tuo metu, kol mes dirbame vykdydami užsakymus. Nes rūpinimasis mūsų vertinamais klientais ir savo darbuotojais išlieka mūsų svarbiausiu prioritetu.

Norime užtikrinti, kad darome viską, kas įmanoma, kad mūsų komanda ir visa bendruomenė išliktų apsaugoti ir toliau tarnautume klientų poreikiams kuriant patogius ir praktiškus namus.

Pristatymo informacija

Baldai, kuriuos perkate baldų parduotuvėje internete Baldainė.lt, Jums bus pristatyti per 10 (dešimt) - 28 (dvidešimt aštuonias) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo telefonu momento. Pristatymo laikas taip pat yra nurodomas prie kiekvienos prekės laukelyje "PAPILDOMA INFORMACIJA". Prašome Jūsų atkreipti dėmesį, nes apie kai kurių prekių pristatymo laiką reikia teirautis atskirai. Tai padaryti galite telefonu 8 640 12399 arba el. paštu info@baldaine.lt.Pristatymo informacija

Visus šioje internetinėje baldų parduotuvėje esančius baldus parduodame tik internetu, t.y. baldų mes nesandėliuojame ir ekspozicijų neturime. Tačiau dirbame tiesiogiai su gamintojais ir jei baldus gauname anksčiau nei nurodytas terminas, juos anksčiau pristatome ir Jums. Žinoma, mes nesame garantuoti, kad gamintojas visada laiku spės pagaminti ir suruošti Jūsų užsakymą per mūsų nurodytą pristatymo laiką, todėl apie numatomą vėlavimą mes Jus visada informuosime Jūsų nurodytais kontaktais. Tačiau, mes dirbame Jums nuo 2012 metų ir galime pasakyti, kad taip nutinka labai retai.

Gavę Jūsų užsakytus baldus iš gamintojo, mes su Jumis vieną dieną prieš pristatymą susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais suderinti pristatymo laiką.

Prašome perskaityti žemiau nurodytas mūsų mažytes pristatymo sąlygas:
— pristatymo kaina Lietuvoje -  (iki namo/laiptinės arba iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis automobilis)
— užsakymus nuo 100 € visoje Lietuvoje pristatysime NEMOKAMAI (iki namo/laiptinės arba iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis automobilis)
— jei Jums yra poreikis, savo užsakytus baldus Jūs galite taip pat atsiimti mūsų sandėlyje MARIJAMPOLĖJE. Žinoma, tai yra irgi NEMOKAMAI
— baldų pristatymo į Neringą sąlygos yra derinamos individualiai

Mes Jums taip pat galime pasiūlyti sunešimo paslaugą, tai yra Jūsų baldus galime sunešti į Jūsų namus žemiau nurodytomis sąlygomis:
— sunešimo paslauga yra mokama:
      Pirmas - antras aukštas, arba name yra įrengtas liftas — 5 €
      Trečias - penktas aukštas — 6 € (nedideli baldai: pvz.: staliukas, spintelė, komoda ir pan.)
      Trečias - penktas aukštas — 14 € (visi kiti kietieji baldai)
— jei baldų pakuotė netelpa į liftą, sunešimo kaina skaičiuojama pagal aukštus
SVARBU: minkštiesiems baldams sunešimo paslauga neteikiama