Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Stalas Imperia 160 pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pagrindinė medžiaga naudojama šio nuostabaus, itin blizgaus stalo gamybai yra "Hubertus" SUPER GLOSS MDF plokštė, kurios išskirtinė gamintoja ir platintoja yra "Hubertus" bendrovė. Stalo Imperia 160 viršus padengtas apsauginiu sluoksniu, kuris turi padidintą apsaugą įbrėžimams ir UV spinduliams. Svarbiausias blizgios technologijos elementas yra kokybė, todėl plokščių, naudojamų gaminant stalą Pianosa, gamyboje išlaikomas ypatingas grynumas.

Stalas Imperia 160 idealiai tinka gyvenamosioms patalpoms, kur valgome su šeima ar priimame svečius. Taip pat šio stalo dizainas sukurtas taip, kad šis stalas tiks ir biure, pavyzdžiui konferencijų salėje. Šiuolaikiškas ir nesenstantis dizainas džiugins šio stalo savininkus ne vienerius metus.

Kaip ir bet kuriam staliui, tai ir stalui Imperia 160 mes rekomenduojame po karštais indais naudoti padėkliukus.

Stalas Imperia 160

Prekė gamintojo sandėlyje

463,40 €

Išmatavimai:
      Aukštis 75 cm
      Plotis-ilgis 160 / 210 / 260 cm
      Gylis 90 cm

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Iki 40 darbo dienų
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Hubertus Design

* Privalomas laukelis