Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Stalas „Kolos“ yra ilgai laukta naujovė baldų gamintojo „Hubertus“ blizgių baldų kolekcijoje. Galiausiai, visiškai šlovingai galime pristatyti šią naujovę ir Jūs galite tai turėti savo namuose. Tai daugiafunkcinis baldas, kuris tikrai pažins visus šeimos narius. Šio stalo pagrindinis privalumas, be abejo, išskleidimo nuo 140 cm iki maksimalių 332 cm galimybė! Dėl tokio universalumo stalas prisitaikys prie kiekvienos progos — nuo mažo vakarėlio iki didelės šeimos šventės.

„Kolos“ stalas, kaip ir kiti blizgūs baldai, yra gero dizaino pati esmė. Paprasta forma eina kartu su estetine ir įspūdinga išvaizda, bei aukštu funkcionalumu. Ir nors stalas yra masyvios konstrukcijos, dėka sinchroninių kreiptuvų stalo išskleidimas yra itin paprastas. Kad kiekvienas, susidomėjęs „Kolos“ stalais, galėtų suderinti jį su savo interjeru, „Hubertus“ sukūrė keturias spalvotas versijas.

Stalas „Kolos“ yra itin aukštos kokybės produktas. Gaminamas iš itin blizgios MDF plokštės, laminuotos akrilo sluoksniu. Šis gamybos būdas užtikrina stalo ilgaamžiškumą — skirtingai nuo paprastų laminuotų plokščių, akrilas pasižymi nepriekaištinga išvaizda. Per visą gamybos procesą stalas yra apsaugotas apsaugine plėvele, kuri pašalinama tik surinkimo metu. Dėl to Jūs galite būti tikri, kad perkate 100% naują prekę. Taip pat „Kolos“ stalviršiai turi didesnį atsparumą įbrėžimams.

Stalas Kolos 140

Prekė gamintojo sandėlyje

841,40 €

Išmatavimai:
      Aukštis 75 cm
      Plotis-ilgis 140 / 180 / 236 / 284 / 332 cm
      Gylis 100 cm

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Iki 40 darbo dienų
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Hubertus Design

* Privalomas laukelis