Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Stalas LINOSA 3 — tai ilgai laukta "Hubertus" gamyklos naujovė. Pakeista ankstesnio bestselerio LINOSA 2 stalo versija, neabejotinai atkreips Jūsų dėmesį. Modernizuota forma, plonas stalviršis su padidintu atsparumu įbrėžimams ir UV — tai tik keletas šio stalo savybių. Žinoma, svarbiausia, šis stalas turi aukštą funkcionalumą, įskaitant galimybę išskleisti. Sinchroniniai kreiptuvai leis 160 cm ilgio stalą išskleisti iki 256 cm. Esant poreikiui stalas gali būti išskleistas iki 208 cm.

Šiai stalo versijai būdingos trikampių pjautos kojos, sujungtos trimis chromuotomis juostomis — tai tikrai akis traukiantis elementas. Stalas LINOSA 3 patrauks kiekvieno žmogaus, kuriams nesvetimas geras dizainas, dėmesį.

Stalas LINOSA 3 pagamintas labai tiksliai ir daug dėmesio skiriant detalėms. Gamykla "Hubertus" jau daugelį metų gamina blizgius baldus, todėl perkant LINOSA 3 galite būti tikri, kad tai yra daugelio metų ir patirties rezultatas. Dėl to, kiekvienas Klientas bus patenkintas pirkiniu.

Stalas Linosa 3 160

Prekė gamintojo sandėlyje

508,90 €

Išmatavimai:
      Aukštis 75 cm
      Plotis-ilgis 160 / 208 / 256 cm
      Gylis 89 cm

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Teirautis atskirai
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Hubertus Design

* Privalomas laukelis