Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Katalogas

Prekės aprašymas

Stalas URBINO dar viena naujiena mūsų asortimente. Niekas nesuteikia tokio malonumo, kaip galimybė pasiūlyti kažką visiškai naujo. Tiesiog pažvelgite į šio stalo išvaizdą ir Jūs pamatysite jo unikalumą. Jūs niekur nerasite kažko panašaus. Modernaus dizaino forma sukurta komfortui ir funkcionalumui. Dėka šiuolaikinių technologijų stalo URBINO išskleidimas atrodys lyg vaikų žaidimas. Iš keturių galimų spalvų Jūs tikrai rasite tą, kuri derės Jūsų interjere. Vienu žodžiu, stalas URBINO yra puikus baldas, jei ieškote sudėtingo, bet šiuolaikiško dizaino stalo, prie kurio susiburs visa šeima.

Gamintojo HUBERTUS šūkis "pirmiausia įvedame kokybę", tad galite būti tikri, kad Jūs perkate stalą, pagamintą geriausiu būdu naudojant itin aukštos kokybės medžiagas. Visame gamybos procese ir iki pat surinkimo, visi blizgūs paviršiai yra apsaugoti apsaugine plėvele. Jūs, išpakuodami stalą, galite matyti įbrėžimus. Tačiau jie yra tik ant apsauginės folijos — po surinkimo stalo plokštės bus visiškai lygios.

Stalo URBINO stalviršis gaminamas pagal specialią DUO struktūrą, kas sudaro iliuziją, kad stalviršis yra stiklinis.

Stalas Urbino 140

Prekė gamintojo sandėlyje

486,00 €

Išmatavimai:
      Aukštis 75 cm
      Plotis-ilgis 140 / 188 cm
      Gylis 89 cm

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Iki 40 darbo dienų
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Hubertus Design

* Privalomas laukelis