Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Staliukas KW 80 yra baldas, skirtas tiems, kurie vertina estetišką išvaizdą, funkcionalumą, komfortą, unikalią interjero atmosferą ir modernų dizainą. Dizaineris Hubert Leboch kurdamas šio staliuko dizainą atsižvelgė į Klientų norą turėti talpų, modernų, puikiai atrodantį ir su subtilia elegancija baldą. Taip atsirado staliukas KW 80 — tinkantis svetainėje ar biure.

Pagrindinė medžiaga naudojama šio staliuko gamybai yra Huberus SUPER GLOSS plokštė. "Hubertus" yra vienintelis šių plokščių gamintojas ir platintojas. Kaip ir kiekvienam stalui ar staliukui, mes rekomenduojame po karšais indais naudoti padėkliukus.

Staliukas KW 80

Prekė gamintojo sandėlyje

148,10 €

Išmatavimai:
      Aukštis 48 cm
      Plotis-ilgis 80 cm
      Gylis 80 cm

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Iki 40 darbo dienų
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Hubertus Design

* Privalomas laukelis