Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Krepšelis 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Paskambinkite šiandien 8 640 12399 arba susisiekime el. paštu

Prekės aprašymas

Staliukas-stalas „AVERSA LUX“ — neįprastas modelis, kuris dėl savo daugiafunkciškumo gali būti vadinamas unikaliu. Iki šiol galėjome pasiūlyti „Aversa“, „Matera 2“ ir „Matera Lux“, tad kuo gi skiriasi „Aversa Lux“? Šį staliuką galima pakelti iki 74 cm aukščio — tai yra normalaus valgomojo stalo aukštis, o stalvišį iš pradinių 120 cm išskleisti iki 170 cm. Universalus staliukas-stalas supaprastins šeimos narių gyvenimus skirtingose situacijose — juk mes norime patogiai valgyti vakarienę, dirbti nešiojamu kompiuteriu arba spręsti su vaikais pamokas. „Aversa Lux“ lengvai ir greitai gali pasikeisti į stalą ir Jūs labai greitai tai įvertinsite.

Staliukas-stalas „Aversa Lux“ turi modernias technologijas, kurių dėka jį lengva išskleisti ir pakelti. Išsamios instrukcijos bus pakuotėje. Šis modelis gali būti bet kokio aukščio nuo 55,5 cm iki 74,5 cm.

„Aversa Lux“ gamyboje naudojamos itin aukštos kokybės medžiagos ir blizgi MDF plokštė. Visi blizgūs elementai yra padengti apsaugine plėvele, kuri pašalinama tik baldų surinkimo metu.

Staliukas-stalas Aversa Lux

Prekė gamintojo sandėlyje

493,60 €

Išmatavimai:
      Aukštis 55,5-74 cm
      Plotis-ilgis 120-170 cm
      Gylis 75 cm

Bendra informacija

Visi baldai, kuriuos perkate baldainė.lt® - baldų parduotuvėje internete, Jums bus pristatyti nesutverti, originaliose gamintojo pakuotėse. Baldams susitverti Jums nebūtina turėti specialių žinių ar įgūdžių, nes kartu su baldais gausite gamintojo paruoštas ir aiškiai suprantamas surinkimo instrukcijas.


Pirkdami pas mus, Jūs esate garantuoti, kad:

— įsigijote tikrai originalius baldus, su patentuotais gamintojo ženklais
— gaunate 24 mėnesių gamintojo kokybės garantiją
— baldus perkate iš patikimo pardavėjo — "baldainė.lt®" yra visuose Lietuvos Respublikos privalomuose registruose esantis registruotas prekės ženklas
— gausite visus Jūsų pirkimą patvirtinančius dokumentus
— niekuo nerizikuojate — avansas nereikalingas, o už baldus galite atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortele baldų pristatymo metu
— baldus įsigijote už pačią geriausią kainą Lietuvoje
— prisijungsite prie tūkstančių laimingų žmonių Lietuvoje


Norite įsigyti baldus, tačiau neturite laiko užpildyti užsakymą? Galbūt Jums trūksta informacijos? Tiesiog galite mums bet kada rašyti el. paštu info@baldaine.lt arba paskambinti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos ir šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos telefonu 8 640 12399 ir mes užsakymą suformuosime už Jus bei visada suteiksime Jums rūpimą informaciją.


Prašome susipažinti su pristatymo informacija.

Papildoma informacija
Kilmės šalis Lenkija
Pristatymo laikas Iki 40 darbo dienų
Garantija 24 mėnesiai
Gamintojas Hubertus Design

* Privalomas laukelis